€ akord

Sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek bez języka Cloppenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cloppenburg
  • Opublikowany: 24 marca 2016 21:33

Plantacja poszukuje pracowników sezonowych do zbiorów truskawek w Cloppenburgu. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zatrudnienie dla studentów, bezrobotnych lub gospodyń domowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy, Cloppenburg.

Zarobki: system akordowy.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek i innych owoców w tunelach lub na polach;
  • dbanie o wyrobienie norm dziennych;
  • prace na bieżąco zlecane przez managera.

Wymagamy:

  • dobry stan zdrowia, pracowitość;
  • gotowości do pracy fizycznej;
  • możliwości wpłacenia kaucji;
  • oferta skierowana do osób bezrobotnych, studentów, uczniów i innych osób nie zarejestrowanych w Urzędzie Pracy;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne podejście do zadań.

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie i zakwaterowanie płatne w cenie 6 euro za dobę;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • regularne wyjazdy do sklepów;
  • mieszkanie w pokojach 2-4 osobowych;
  • pomoc w sprawach formalnych.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę internetową:

Odpowiadamy jedynie na niektóre aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-w-cloppenburg-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 92456f42b90b0028