8, 85 euro/h €

Sezonowa praca w Niemczech zbiory śliwek Magdeburg od zaraz bez języka 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Lista: 12 września 2016 18:53

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek. Zatrudnienie w Magdeburgu od zaraz dla 10 osób bez znajomości języka niemieckiego z atrakcyjną stawką godzinową.

Stanowisko: pracownik fizyczny sezonowy

Miejsce: okolice Magdeburga

Wynagrodzenie: 8, 85 euro/ h brutto

Liczba miejsc: 10

Czas trwania umowy: min 3 tygodnie

Zakres obowiązków:

praca polega na zbieraniu śliwek w sadzie

Wymagania:

  • własna odzież chroniąca przed deszczem
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz na terenie Niemiec
  • znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • gwarancję zatrudnienia na 6 tygodni
  • wsparcie i pomoc polskiego rezydenta
  • pomoc medyczną w nagłych przypadkach
  • zorganizowane przez pracodawcę bezpłatne zakwaterowanie na terenie kempingu
  • ciepły posiłek raz dziennie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji wraz z cv wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem,  a także klauzula o przetwarzaniu danych na adres: neuerbeit[at]berlin.com. W tytule prosimy wpisać „Zbiory śliwek. Niemcy”
Źródło:

ID Ogłoszenia: 15957d1d0b882812

378 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj