9,23 euro brutto/h €

Sezonowa praca w Niemczech w ogrodnictwie przy sadzeniu kwiatów, Emsbühren 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Emsbühren
  • Lista: 3 kwietnia 2017 22:02

Aktualnie poszukiwane kobiety do ciekawej, sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie przy sadzeniu kwiatów. Zatrudnienie 2017 w Emsbühren, mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Obecnie dla naszego klienta z branży ogrodniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik do sadzenia kwiatów
Miejsce pracy: Emsbühren (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:
 Sadzenie i pielęgnacja roślin
 Pikowanie oraz cięcie roślin
 Nawożenie sadzonek
 Pakowanie i komisjonowanie
 Inne prace ogrodnicze
Wymagania:
 Mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego
 Potrafisz pracować w grupie, jak i samodzielnie
 Jesteś rzetelny, sumienny i odpowiedzialny
 Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
 Zatrudnienie na dłuższy okres z możliwością przejęcia przez zakład
 Zarobki według taryfy IGZ 9,23 € brutto/godz.
 Praca w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
 Opieka naszego wykwalifikowanego zespołu
 Komfortowe zakwaterowanie (250 € za miesiąc)

Czy powyższe punkty pasują do Twojej osoby? W takim razie czekamy na Twoja aplikację. Prześlij ją wraz z terminem rozpoczęcia na nasz adres e-mail.
lublin@cp-personal.com |www.cp-personel.com |
Kontakt:
Concept Plus Sp. z o. o.
ul. 3 Maja 7 lok. 1
20-078 Lublin
Tel. +48 814400970

ID Ogłoszenia: 24958db68346c307

324 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: conceptplus
  • Użytkownik od: 29 marca 2017

Inne ogłoszenia użytkownika: conceptplus

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez conceptplus »