€ do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech w leśnictwie dla robotnika leśnego Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Opublikowany: 22 grudnia 2013 22:39

Poszukujemy pracowników fizycznych na stanowisko robotnik leśny. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w leśnictwie obok Fuldy i Frankfurtu z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Robotnik leśny

Miejsce pracy: różne lokalizacje np: Fulda, Frankfurt, Karlsruhe

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac fizycznych.
  • Do zadań należeć będzie ścinanie drzew, transport drewna, sadzenie nowych drzewek.
  • Do zadań mogą należeć inne prace leśnicze

Oczekiwania:

  • dobra znajomość niemieckiego- obowiązkowo
  • doświadczenie w podobnych pracach
  • możliwość przyjechania do pracy własnym samochodem
  • wytrzymałość
  • dobra kondycja fizyczna i zdrowotna
  • elastyczność

Dodatkowo:

  • prawo jazdy CE
  • uprawnienia operatora HDS leśnego raz harwestera

Oferujemy:

  • umowa o pracę początkowo na 3 miesiące, następna roczna
  • ubezpieczenie
  • zamieszkanie na koszt pracodawcy
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego

Aplikacja:
Prosimy przesyłać CV drogą elektroniczną na adres: kontakt@praca-serwis.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/robotnik-lesny-2144058.html

ID ogłoszenia: 58852b6bee92315e

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech w leśnictwie dla robotnika leśnego Fulda”

  1. kamil i ula na 3 stycznia 2014 @ 11:22

    Witam, obecnie pracuje w Polsce w tartaku, tak że wiem co z czym się je, język podstawa.
    Pozdrawiam Kamil