€ stawki akordowe

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach warzyw od września 2015 Cappeln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cappeln
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2015 00:01

Aktualna możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech w gospodarstwie rolnym przy zbiorach warzyw na polu. Zatrudnienie w Cappeln od września 2015 dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Lokalizacja: Cappeln, Niemcy

Wynagrodzenie: stawki akordowe

Termin: praca od września 2015

Czas trwania umowy: 2 miesiące

Obowiązki:

  • Praca polowa przy zbiorach warzyw na dużym gospodarstwie rolnym z Cappeln.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w podanym okresie
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej na 2 miesiące
  • zdolność do pracy grupowej
  • motywacja
  • mile widziane doświadczenie w pracach sezonowych

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego
  • zapewnione bardzo dobre zamieszkanie
  • praca na dwa miesiące
  • zarobki zgodne z niemieckim prawem pracy
Pracownicy samodzielnie muszą zadbać o zamieszkanie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 pod numerem:

+49 4478 9480-11

źródło:  http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-sezonowa-w-niemczech-przy-warzywach-zbiory-2015-w-cappeln/

ID ogłoszenia: 962553cdfeb8760d