€ 8,50 brutto/h

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach cykorii od zaraz bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 8 października 2019 18:54

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech 2019. Zatrudnienie w Lipsku bez języka przy zbiorach cykorii dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 8,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pracował na polu przy zbiorach cykorii;
  • zadaniem będzie czyszczenie, przewożenie oraz pakowanie cykorii.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane i sumienne wypełnianie zadań;
  • pracowitość;
  • uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • bezpłatne wsparcie w procesie rekrutacyjnym;
  • opiekę koordynatora;
  • 40 godzin pracy w tygodniu;
  • legalne zatrudnienie;
  • polską umowę wraz z niemieckimi składkami;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • zakwaterowanie w cenie 150 Eur mc.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę: http://bit.do/zbiory-cykorii

Więcej informacji pod numerem telefonu: 576–115–628

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-od-zaraz-przy-zbiorze-cykorii-bez-znajomosci-jezyka-lipsk-2019/

ID ogłoszenia: 5645d9ba5286fd77