€ 8,00 za godzinę brutto

Sezonowa praca w Niemczech bez języka zbiory jabłek i śliwek od zaraz Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Opublikowany: 29 lipca 2016 11:16

Plantator z Heilbronn od zaraz poszukuje 10 pracowników do zbiorów jabłek i śliwek. Sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka, dla osób silnych, dokładnych i nastawionych na cel.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: okolice Heilbronn.

Stawka godzinowa: 8 euro za godzinę brutto.

Wakaty: 10.

Opis stanowiska:
jest to praca na gospodarstwie, które liczy 14 hektarów powierzchni i zajmuje się uprawą śliwek oraz jabłek. Zatrudnieni pracownicy odpowiadają za zbieranie owoców i dostarczanie skrzynek na halę magazynową.

Wymagania:

  • sprawność i siła fizyczna;
  • samodyscyplina;
  • gotowość do pracy w każdą pogodę;
  • motywacja i energiczność;
  • preferujemy osoby bez nałogów.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 6 euro za dobę z dostępem do łazienki, kuchni i kompletu pościeli;
  • dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie sezonowe oparte na legalnej, niemieckiej umowie.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez stronę:

Można wysyłać CV na maila: info@obstbau-boehringer.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorach-jablek-i-sliwek-ok-heilbronn/

ID ogłoszenia: 433579b31015c874

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech bez języka zbiory jabłek i śliwek od zaraz Heilbronn”

  1. Czekam na tel jestem zainteresowany +48695593535