€ 5,70 euro/h

Sezonowa praca Niemcy w sadzie przy zbiorach owoców-jabłek bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 27 lipca 2014 22:50

Właściciel sadu poszukuje 12 Polaków do sezonowej pracy w Niemczech od września. Oferta dla pracowników fizycznych przy zbiorze jabłek bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Termin: od 1 września

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: 5,70 euro/h

Liczba wakatów: 12

Zadania:

  • Praca w sadzie przy zbiorach jabłek.
  • Pracownik ma zebrać minimalnie 1 tonę jabłek dziennie

Oczekujemy:

  • gotowość do wyjazdu za granicę od września
  • dyspozycyjność dwu miesięczna
  • pracowitość, duża motywacja
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność wypracowania narzuconych limitów
  • możliwość przyjazdu swoim autem będzie atutem
  • kandydaci sami będą musieli sobie zapewnić i opłacić przejazd do Niemiec
  • osoby chcące podjąć tą pracę KONIECZNIE- nie mogą być zarejestrowane w UP od początku 2014 roku, nie podejmowały żadnej pracy w tym okresie, nie posiadały własnej działalności ani nie pobierały żadnych świadczeń.

Oferujemy:

  • praca po 8 godzin dziennie
  • zatrudnienie od września na 2 miesiące
  • stawka godzinowa to 5,70 euro/h

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy aby przesłały aplikację zatytułowaną: „jabłka” na adres-

  • praca@jeople.de

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/inne_1/praca-przy-zbiorze-jablek_i1417

ID ogłoszenia: 75753d165bb9e17a