€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy 2019 w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz bez języka Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Straelen
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2019 22:44

Z bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach. Zatrudnienie 2019 w ogrodnictwie w Straelen bez znajomości języka i doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik sezonowy w ogrodnictwie.

Lokalizacja: Straelen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika jest przesadzanie, sadzenie oraz ścianie kwiatów, a także ich czyszczenie, pakowanie i przygotowywanie kompozycji.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • dużym atutem będą zgłoszenia od studentek i studentów.

Oferujemy:

  • wsparcie oraz pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w dogodnych godzinach;
  • miłą atmosferę;
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych;
  • darmowe przejazdy pomiędzy pracą a zakwaterowaniem.

Aplikacja:

W sprawie tej oferty można kontaktować się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 12:00 pod numerem telefonu: +48 95 757 97 57.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-2019-od-zaraz-straelen/

ID ogłoszenia: 985cb097fa11472