€ 7,40 euro/h brutto

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów bez języka od marca 2017 Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fellbach
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 03:39

Aktualnie poszukujemy pracowników sezonowych bez znajomości języka do zatrudnienie w Fellbach. Od marca 2017 praca w Niemczech przy zbiorach szparagów na plantacji.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Fellbach, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,40 euro/h brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na polu bez względu na warunki pogodowe
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie, oczyszczanie oraz pakowanie warzyw
  • czynności będą wykonywane w szybkim tempie za pomocą odpowiednich narzędzi

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • brak uzależnień
  • zdolność do szybkiej pracy
  • pracowitość i sumienność
  • chęć i energia do pracy

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • pracę po 8 godzin dziennie 6 dni w tygodniu
  • możliwość skorzystania z wyżywienia za 5 euro dziennie
  • zamieszkanie na miejscu w kontenerach mieszkalnych w cenie 5 euro za dobę

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości mailowej, na poniższy adres kontaktowy:

info@fruechtle.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/2017-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-szparagow-fellbach-bez-jezyka-i-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 54858a3aecc15c2a