€ 7,30 euro brutto /h z zakwaterowaniem

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach kapusty od maja 2015 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 26 stycznia 2015 01:14

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw – kapusty i sałaty od maja 2015. Zatrudnienie w Düsseldorfie dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach warzyw

Miejsce pracy: Düsseldorf

Zarobki: 7,30 euro brutto/h

Liczba wakatów: 4

Termin: praca od maja do grudnia 2015

Obowiązki:

  • Praca w Gospodarstwie o powierzchni ok. 22ha w którym uprawia się głównie warzywa takie jak sałata i kapusta.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od maja 2015
  • duża samodzielność
  • bezkonfliktowość
  • pracowitość
  • doskonała forma fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • sumienne wykonywanie swoich obowiązków
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • pracę 6 dni w tygodniu po 8 godzin (plus dwie dodatkowo w tygodniu)
  • zarobki wypłacane są w euro
  • zapewnione bezpłatne zamieszkania w domu dla pracowników, osobie zatrudnionej przypada sypialnia, możliwość korzystania z pokoju dziennego, łazienki, kuchni
  • pracodawca zapewnia pościel

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu w języku niemieckim pod adresem: brockers@t-online.de

źródło: http://www.pracasezonowa-w-niemczech.pl/find.php

ID ogłoszenia: 74354c5879d80502

5 komentarzy na “Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach kapusty od maja 2015 Düsseldorf”

  1. Damian . na 1 lutego 2015 @ 10:27

    4 osoby są zainteresowane państwa ofertą .
    jesteśmy gotowi do pracy nawet od zaraz .
    prosimy o szybki kontakt telefoniczny : 724004145

  2. bartosz1234 na 3 lutego 2015 @ 09:55

    Witam jestem zainteresowany wraz z kolega oferta pracy , mamy
    Duże doświadczenie na produkcji i przy zbiorach prosze o szybki
    Mój numer 49 15163912655 bartosz

  3. Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy,Mój email aldona73@o2.pl

  4. Witam jestem zainteresowany pracom mam doświadczenie przy zbiorach i pracach sezonowych posiadam własny samochód i prawo jazdy jestem osobą zdecydowaną i pracowitą tel +48729464342

  5. witam jestem zainteresowana ta oferta oraz 2 osoby moj nr tel 781411733