€ 9,20/h € netto + zakwaterowanie

Sezonowa praca Niemcy od zaraz zbiory pieczarek bez języka Budziszyn 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Budziszyn
  • Opublikowany: 28 listopada 2017 22:40

Sezonowa praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy w Budziszynie przy zbiorach pieczarek z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Budziszyn, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,20 euro za godzinę pracy netto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na zbieraniu pieczarek na hali w temperaturze około 23 stopni Celsjusza

Wymagania:

  • preferowane są kobiety
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • sprawność fizyczna
  • dobry stan zdrowia
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 3,6 lub 12 miesięcy z przerwą świąteczną
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w adaptacji do nowych warunków

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „zbiory pieczarek/11/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-pieczarek-bez-jezyka-budziszyn/

ID ogłoszenia: 3885a1c509264eea