do uzgodnienia €

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach truskawek i szparagów bez języka 2020 Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geiselhöring
  • Lista: 9 grudnia 2019 19:58

Od marca lub kwietnia 2020 poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Geiselhöring bez języka przy zbiorach truskawek i szparagów dla Polaków.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Geiselhöring.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: marca-kwietnia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na polu przy zbieraniu malin, truskawek i szparagów oraz na hali przy ich sortowaniu.

Wymagania:

  • mile widziane będzie posiadanie uprawnień na autobusy;
  • dostępność od marca lub kwietnia 2020 lub możliwość podjęcia pracy przez studentów w wakacje;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę sezonową od marca lub kwietnia 2020;
  • zatrudnienie na wakacje dla studentów;
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą;
  • zatrudnienie bez znajomości języka.

Aplikacja:

Zgłaszać się można od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu: 0049 171 55 11250 albo 0049 9423 943 3564

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-2020-zbiory-truskawek-szparagow-geiselhoring/

ID Ogłoszenia: 6675dee8d6db1d12