€ na akord

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach truskawek 2017 Molbergen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Molbergen
  • Opublikowany: 23 grudnia 2016 00:46

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka do zatrudnienia przy zbiorach truskawek. Sezonowa praca w Niemczech na plantacji z Molbergen możliwa dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Molbergen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: sezon 2017

Wynagrodzenie: na akord, płaca minimalna to 2,15 euro za 5 kilogramów, pensja to około 1500 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca polega na zbiorach truskawek od wczesnych godzin porannych do wieczora, z jedną przerwą trwającą 60 minut oraz dwoma po 45 minut

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w ciężkich warunkach niezależnie od pogody
  • samodyscyplina i sumienność
  • przestrzeganie norm
  • pracowitość
  • własny śpiwór, pościel, ciepłe ubrania, kalosze oraz nieprzemakalny płaszcz

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • niedrogie miejsce do zamieszkania w cenie 3,50 za dobę
  • tanie ciepłe posiłki w ciągu dnia
  • zaliczka po pierwszym tygodniu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zapraszamy do kontaktu po numerem +4915111456437.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2017-przy-zbiorach-truskawek-molbergen/

ID ogłoszenia: 179585c4e75565eb