€ system akordowy

Sezonowa praca Niemcy bez języka od zaraz zbiory szparagów Luckenwalde

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Luckenwalde
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2016 21:41

Plantacja z Luckenwalde zatrudni osoby do zbiorów szparagów, bez znajomości języka. Sezonowa praca w Niemczech od zaraz dla Polaków na 3,5 miesiąca z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Luckenwalde.

Wynagrodzenie: akord – 0,70 euro brutto za kg za zbiory, za sprzedaż i sortowanie 7,90 euro za godzinę.

Start: od połowy kwietnia.

Zadania na stanowisku:

  • zbiór szparagów na polu;
  • pakowanie do skrzynek;
  • zadania przy sortowaniu i sprzedaży.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna na wysokim poziomie;
  • samodzielność w działaniu;
  • odpowiedzialność, pracowitość;
  • nastawienie na skuteczną i szybką pracę.

Zapewniamy:

  • pracę 10 godzin dziennie;
  • zakwaterowanie płatne w cenie 9,82 euro;
  • obiad w przerwie od pracy;
  • pracę od zaraz;
  • umowę o pracę tymczasową.

Aplikacje:
Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji na adres:

rekrutacja@rzkancelaria.eu

Prosimy zawrzeć dopisek: SZPARAGI.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-szparagow-luckenwalde/

ID ogłoszenia: 9125705163cdabb0

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Niemcy bez języka od zaraz zbiory szparagów Luckenwalde”

  1. Zapytuje czy mozna sie zapisac na zbiory szparagow od Majatelefon/607868631