€ stawki akordowe

Sezonowa praca Niemcy bez języka zbiory truskawek od czerwca 2015 Ahlhorn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ahlhorn
  • Opublikowany: 10 lutego 2015 23:28

Poszukujemy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech na plantacji przy zbiorach truskawek. Oferta bez języka w Ahlhorn od czerwca 2015 przy zbiorach truskawek.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Termin: 1 czerwiec do ok. 10 sierpień

Wynagrodzenie: możliwość wyboru stawki godzinowej w wysokości 8,12 euro za godzinę oraz akordowej czyli za 5 kilogramową skrzynkę płacimy 2,30 euro

Opis stanowiska:

  • Prace polowe rozpoczynają się codziennie o godzinie 5 rano.
  • Pracownicy będą odpowiedzialni za zbieranie truskawek do 5 kilogramowych skrzynek.

Uwaga! Każda nieobecność na polu musi być zgłaszana, w innym wypadku pracownik otrzyma wypowiedzenie i zostanie obarczony kosztem pobytu na plantacji.

Wymagania:

  • brak nałogów – totalny zakaz palenia i picia alkoholu w nadmiernych ilościach
  • obowiązkowość
  • porządne wypełnianie obowiązków
  • bezkonfliktowość, umiejętność dogadania się z współpracownikami
  • zdolność do wyrabiania narzuconych norm
  • konieczne jest zabranie ze sobą artykułów kuchennych, śpiwora, dobrych ubrań przeciwdeszczowych
  • duża motywacja
  • wyłącznie osoby na utrzymaniu rodziców, studenci i uczniowie do 20 roku życia, gospodynie domowe, renciści

Oferujemy:

  • na miejscu czekają na państwa pokoje od 2 do 4 osobowe
  • możliwość pobrania zaliczki raz w tygodniu
  • pracodawca zapewnia raz w tygodniu dowóz do większych miast w celu zrobienia zakupów
  • bardzo dobre warunki socjalne – możliwość korzystania z pokoju zabaw, organizujemy wyjazdy nad jezioro, wieczorne dyskoteki, posiadamy boiska do gry w siatkówkę oraz piłkę nożną

Aplikacja:
W celu aplikacji prosimy przejść na poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 16754da8e7f080af

2 komentarze na “Sezonowa praca Niemcy bez języka zbiory truskawek od czerwca 2015 Ahlhorn”

  1. Witam jestem zainteresowany pracom mam doświadczenie przy zbiorach i pracach sezonowych posiadam własny samochód i prawo jazdy jestem osobą zdecydowaną i pracowitą tel +48729464342

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem młody, energiczny i dyspozycyjny.
    Pracowałem przy zbiorach. Proszę o kontakt +48 531 440 075