€ 1200 euro netto

Rolnictwo oferty pracy w Niemczech sezonowa 2013 w Lindau (Bawaria)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lindau
  • Opublikowany: 24 lipca 2013 01:54

Gospodarstwo rolne z Lindau (Bodensee – Bawaria) poszukuje rolnika od zaraz – sezonowa praca w Niemczech w rolnictwie. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem na terenie Niemiec.

Stanowisko: rolnik
Miejsce pracy: Lindau, Bawaria – Niemcy
Zarobki: 1200 euro netto miesięcznie

Zadania:
– typowe prace fizyczne związane z pracą na roli oraz przy hodowli zwierząt (głównie krowy i byki).
– również praca na traktorze

Wymagania:
– doświadczenie przy hodowli zwierząt
– posiadanie uprawnień na prowadzenie traktora
– wysoka sprawność fizyczna
– wiek w przedziale między 30 a 45 lat

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę z niemieckim pracodawcą
– na miejscu bezpłatne zakwaterowanie wraz z wyżywieniem
– atrakcyjne zarobki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres biuro@polwork.pl z dopiskiem rolnictwo

Tomasz Dominik
PolWork-Service
biuro@polwork.pl

0048724799864

źródło: praca4u.net/rolnictwo-pracownik-niewykwalifikowany-id187578.html

ID ogłoszenia: 1551ef1e5868597

2 komentarze na “Rolnictwo oferty pracy w Niemczech sezonowa 2013 w Lindau (Bawaria)”

  1. Witam jestem zainteresowany panstwa ogłaszeniem .
    Mój nr telefonu 515891063
    Pochodze ze wsi i mam na codzien z taką pracą styczność

  2. witam interesuje mnie praca w rolnictwie sam jestem rolnikiem jes możliwość pracy bez rejestracji mam 48 lat pozdrawiam