€ 9,50 euro/h brutto

Restauracja praca w Niemczech od zaraz pomoc kuchenna bez znajomości języka Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Opublikowany: 15 września 2017 00:24

Aktualna oferta zatrudnienia w restauracji z Bonn dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz praca w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej z darmowym wyżywieniem.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Lokalizacja: Bonn, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w hotelowej restauracji będzie polegała na wykonywaniu czynności porządkowych oraz przygotowywaniu surowców
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zmywaniem, myciem i krojeniem warzyw oraz obsługą krajalnicy

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • świetne zorganizowanie
  • chęć oraz motywacja do podjęcia pracy
  • uczciwość i pracowitość
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w pokoju hotelowym z łazienką
  • liczne szkolenia
  • bezpłatne posiłki
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o legalną umowę

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem „pomoc-kuchenna09/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-pomoc-kuchenna-w-restauracji-od-zaraz-bonn/

ID ogłoszenia: 55559ba9370a5c56