€ 12,50 euro brutto za godzinę

Remonty i wykończenia praca w Niemczech na budowie dla malarza Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 21 stycznia 2015 01:10

Poszukujemy pracowników budowlanych w charakterze malarzy-tapeciarzy. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy wykończeniach wnętrz na budowie w Stuttgarcie.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Miejsce pracy: Stuttgart

Zarobki: obowiązuje stała stawka 12,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik otrzyma do wykonywania zadania wykończeniowe polegające na malowaniu ścian wewnętrznych i elewacji.
  • Dodatkowo pracownikowi może zostać zlecone szpachlowanie, szlifowanie, tapetowanie.
  • Pracownik będzie również zajmował się lakierowaniem ram i drzwi.
  • Inne zadania budowlane zależne od kwalifikacji.

Oczekiwania:

  • duża samodzielność
  • umiejętność bezproblemowego porozumiewania się za pomocą języka niemieckiego
  • doświadczenie doświadczenie w podobnych pracach budowlanych – przynajmniej 3 lata
  • gotowość do przyjazdu swoim samochodem
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • duża dokładność

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • dodatkową dietę w wysokości 6 euro netto
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt drogą mailową: rekrutacja@polkadra.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m7eh/

ID ogłoszenia: 97054bed9ed41d36

1 odpowiedź na “Remonty i wykończenia praca w Niemczech na budowie dla malarza Stuttgart”

  1. Witam jestem zainteresowany praca i moge zaczac od zaraz muj tel015129434934 jestem juz w niemczech obe nie przebywam w Bonn