€ do uzgodnienia

Remonty i wykończenia praca Niemcy bez języka na budowie od zaraz 2021 w Östringen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Östringen
  • Opublikowany: 28 stycznia 2021 18:25

Zatrudnienie w Östringen bez znajomości języka dla tynkarzy. Aktualna od zaraz praca w Niemczech 2021 na budowie przy remontach i wykończeniach. Pracodawca zapewnia wsparcie przy szukaniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Östringen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na budowie przy wykończeniach;
  • obowiązkiem pracownika będzie tynkowanie, malowanie oraz montowanie ścianek działowych, a także sufitów podwieszanych.

Wymagania:

  • posiadanie praktycznej umiejętności obsługiwania maszyn budowlanych przeważnie maszyn do tynkowania i zaciskowych;
  • doświadczenie przy tynkowaniu, malowaniu, a także przy montowaniu płyt K-G oraz przy wykończeniach.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę, która będzie podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wsparcie przy szukaniu zakwaterowania;
  • zatrudnienie do podjęcia na dłużej;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw organizacyjnych, a także na każdym etapie rekrutacji.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 735 933 896

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-remonty-wykonczenia-ostringen/

ID ogłoszenia: 3016012bb8684d44