€ 11,50

Przygotowywanie, pakowanie żywności od zaraz Niemcy praca blisko granicy w Reinsdorf bei Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau- Sachsen
  • Opublikowany: 27 stycznia 2022 00:12

Od zaraz legalna praca w Niemczech w Reinsdorf bei Zwickau przy przygotowaniu, pakowaniu żywności. Ogłoszenie adresowane do osób ze znajomością języka niemieckiego.

Hofmann Personal Lutherstraße 18, 08056 Zwickau ( Sachsen )

Szukamy Ciebie!

Mijesce pracy: Reinsdorf bei Zwickau

Opis stanowiska:

– przygotowanie składników, pakowanie i przygotowywanie gotowych produktów do wysyłki.

Oferujemy:

– niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

– wynagrodzenie 11,00 – 11,50 € brutto / h

( po 6 tygodniach od 5 – 10 %, od 3 miesiąca 15 – 20 % )

– premie i dodatki w zależności od okresu zatrudnienia

– premie świąteczne i urlopowe

– premie w wysokości 100€ za każdego pracownika z polecenia

– stabilną pracę z możliwością szybkiego zatrunienia bezpośrednio w firmie

– mozliwość pobierania cotygodniowych zaliczek w razie potrzeby

Oczekujemy:

– mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej

– podstawowej znajomości języka niemieckiego

– prawa jazdy + samochód na dojazdy

Zinteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na podany adres:

Anna.Gabka@hofmann.info

lub kontakt telefoniczny pod numerem +49 375275670

ID ogłoszenia: 73961c424dabff76

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Anna Prygiel
  • Zarejestrowany od: 14 października 2021

Inne przedmioty dodane przez Anna Prygiel

Ostatnie przedmioty dodane przez Anna Prygiel »