€ 2500-2600 brutto/mc

Przy sprzątaniu galerii handlowej Niemcy praca od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 9 grudnia 2019 19:56

Pracodawca z Dortmund szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej. Oferta dla sprzątaczy-sprzątaczek z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 2500 – 2600 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy sprzątaniu galerii handlowej zgodnie z otrzymanym grafikiem;
  • pracownik będzie sprzątał część restauracyjną, toalety, korytarze, gabinety, a także mechaniczne mycie podłóg itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego;
  • samodzielność;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • szkolenie;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: neuearbeit@berlin.com z podaniem tytułu: Niemcy praca przy sprzątaniu galerii handlowej, Dortmund/12/2019

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-dortmund/

ID ogłoszenia: 5665dee93c4ef7f7