14,50 brutto/h €

Przy sprzątaniu biur dam pracę w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek Kolonia 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Lista: 19 września 2019 19:51

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie z Kolonii dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 14,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w pomieszczeniach, czyli pokoje socjalne, gabinety, sale konferencyjne oraz toalety itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • znajomość języka podstawowego – przynajmniej w stopniu podstawowym;
  • dokładne wykonywanie swoich obowiązków;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • rzetelność;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • wsparcie z zorganizowaniu płatnego zakwaterowania;
  • pomoc przy wizytach u lekarza;
  • pracę od 8 do 16.

Aplikacja:

Zgłoszenia można przesyłać na adres: beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie biur – od października 2019, Kolonia”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-w-kolonii-dla-sprzataczek-2019/

ID Ogłoszenia: 4175d83cee894b8f

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.