€ 1850 brutto mc

Przy pakowaniu perfum oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2019 21:19

Poszukiwani od zaraz chętni do pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie z Berlina bez znajomości języka dla pakowaczy. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1850 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • manualna praca przy linii, która polega na pakowaniu flakonów perfum;
  • praca monotonna i powtarzalna wykonywana w pozycji siedzącej;
  • czasami konieczne może być wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • chęć rozwijania się i samorealizacji;
  • umiejętność pracownia w grupie;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • dostępność od zaraz;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • pierwszą umowę próbną;
  • niemieckie warunki zatrudnienia – niemiecką umowę, ubezpieczenie i świadczenia;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość rozwijania się;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem odpowiedniego tytułu; Pakowanie perfum, Berlin 2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-berlin/

ID ogłoszenia: 1785d5af1000e414