€ 8,5 €/h

Produkcja szkła płaskiego – praca Niemcy, Grimma

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Grimma
  • Opublikowany: 21 stycznia 2016 22:43

Fabryka szkła z miejscowości Grimma poszukuje osób do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji szkła płaskiego. Zatrudnienie z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Produkcja szkła płaskiego Niemcy

EuroJob24 Sp. z o.o. jest firmą specjalizująca się w międzynarodowym pośrednictwie pracy. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do pracy przy produkcji szkła płaskiego.

Opis stanowiska pracy:
Praca związana z obsługą maszyn przeznaczonych do obróbki szkła ( Hegla, Hegla Galactic, Lisec VGS, Lisec Spacer). Firma zajmuje się głównie produkcją szkła płaskiego szyb w rozmiarach od XXL po okna w rozmiarze 6×3, 21 m. Są to szyby różnego rodzaju, m. in.: szyby przeciwsłoneczne, atermiczne, dźwiękoszczelne, bezpieczne i antywłamaniowe.

Oferujemy:
– legalną pracę
– zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
– pracę w międzynarodowym środowisku
– stałą liczbę godzin

Oczekujemy:
– doświadczenia w obsłudze maszyn do obróbki szkła HEGLA lub Lisec
– dyspozycyjności, dokładności
– sprawności fizycznej
– znajomości języka niemieckiego min. A2,
– mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem
na nasz adres e-mail: a.zygalska@eurojob24.pl lub kontakt pod numerem telefonu 691150740

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wpisanie w tytule e-maila: PRODUKCJA SZKŁA
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

ID ogłoszenia: 94456a0b586dfe6a