€ 1400 euro

Produkcja sałatek oferta pracy w Niemczech od zaraz, Hamburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 20:04

Agencja rekrutacyjna „Kirsch Services” dla klienta z Hamburga poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech przy produkcji sałatek. Ogłoszenie adresowane do osób ze znajomością języka.

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymy firmami logistycznymi.

Operator maszyn produkcyjnych

Obowiązki:

-kontrola czujników
-kontrola jakości
-zgłaszanie awarii
-etykietowanie

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego
-aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów
-gotowość do pracy w systemie zmianowym
-umiejętność pracy w zespole

Oferta:

-niemiecką umowę o pracę
-atrakcyjne warunki zatrudnienia
-bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 2 osobowe)
-możliwość długoterminowej współpracy
-atrakcyjne wynagrodzenie
-perspektywę rozwoju zawodowego
-opiekę polskiego koordynatora

kontakt: dj@kirschgruppe.com

ID ogłoszenia: 5355cbefed802afb

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez dj@kirschgruppe.com

Ostatnie przedmioty dodane przez dj@kirschgruppe.com »