Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ do ustalenia

Produkcja praca w Niemczech na linii produkcyjnej od zaraz Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 15 lipca 2013 01:11

Fabryka części samochodowych Audi poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech przy pakowaniu, kontroli jakości części na linii produkcyjnej, przy pakowaniu, kontroli jakości.

Stanowisko: pomocnik produkcji
Miejsce pracy: Ingolstadt, Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– praca na linii produkcyjnej części samochodowych do aut marki Audi
– praca przy kontroli jakości części po lakierowaniu
– pakowanie gotowych produktów
– obsługa maszyn produkcyjnych po uprzednim przeszkoleniu

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego na poziomie pozwalającym odbyć rozmowę telefoniczną z pracodawcą
– gotowość do pracy na dłuższy okres
– mile widziane osoby z doświadczeniem w produkcji
– posiadanie własnego auta (pierwszeństwo przy rekrutacji)

Oferujemy:
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Praca w systemie 3-zmianowym,
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich (pierwsza na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia),
– Zakwaterowanie zapewnia pracodawca

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

– CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim)
drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Produkcja/Niemcy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 49151e34174286bb

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.