€ do uzgodnienia

Prefabrykacja betonowa Niemcy praca w budownictwie od zaraz Chemnitz blisko granicy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Chemnitz
  • Opublikowany: 18 lutego 2020 09:26

Na terenie Chemnitz blisko polskiej granicy możliwa do podjęcia ciekawa praca w Niemczech w budownictwie przy prefabrykatach betonowych. Oczekiwane doświadczenie na zbliżonym stanowisku.

Szanowni Państwo,

poszukujemy od zaraz grupy pracowników lub pojedyncze osoby do pracy w Niemczech (okolice Chemnitz ) BLISKO GRANICY Z PL !!!
Praca w betoniarni/prefabrykacja betonowa. Produkcja filigranowych sufitów, pokryć, ścian.
Praca od poniedziałku do piątku (soboty do ustalenia), dziennie 9 godzin pracy.

Rozpoczęcie zlecenia 24.02.2020 lub 02.03.2020

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Betonowanie.
Szalunki.
Zbrojenia.
Wiązanie zbrojeń.
Zalewanie gotowych form.
Praca z rysunkiem technicznym.

WYMAGANIA:
Minimum 5- letnie doświadczenie jako zbrojarz/betoniarz.
Znajomość języka niemieckiego u jednego z Panów z grupy – warunek konieczny
Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.
Własny środek transportu.
Dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy.
Samodzielność.
Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
Dopłatę do zakwaterowania.
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.
Pomoc w organizacji wyjazdu.
Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora.
Dodatki do paliwa dla kierowcy.
Pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu.
Tel.: 17 200 0021 (poniedziałek -piątek 8:00-16:00)

ID ogłoszenia: 6895e4403785861f

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Firma Kamar
  • Zarejestrowany od: 21 sierpnia 2019

Inne przedmioty dodane przez Firma Kamar

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Firma Kamar »