€ 8,19 - 11,19/h brutto

Pracownik produkcyjny od zaraz oferty pracy w Niemczech Bawaria Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 28 lipca 2013 23:29

Agencja pracy dla klienta z Ingolstadt poszukuje pracownika produkcyjnego do pracy w Niemczech od zaraz na linii produkcyjnej przy kontroli jakości, obsłudze maszyn i innych pracach fizycznych zależnych od zdolności pracownika. Oferta dla pracowników z  komunikatywnym językiem.

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria, okolice Ingolstadt

Zarobki: Stawkę godzinowa od 8,19  – 11,19 Euro brutto ( w zależności od firmy)

Obowiązki:
– prace na linii produkcyjnej
– wizualna kontrola jakości
– obsługa maszyn
– wiele różnych prac dopasowanych do preferencji oraz zdolności

Wymagania:
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( konieczność porozumienia się w miejscu pracy głównie w języku niemieckim, częściowo czytanie i pisanie)
– Mile widziane doświadczenie na produkcji
– Chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
– Prawo jazdy oraz własny samochód

Oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony
– Możliwość pracy w soboty
– Pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym
– Stawkę godzinową od 8,19 – 11,19 Euro brutto
– Dieta godzinowa od 9, 00 – 15,00 Euro Netto (wysokość ustala pracodawca, w zależności od firmy)
– Możliwość zdobycia doświadczenia
– W pierwszym dniu pracy dojazd wraz z opiekunem do pracy
– Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, koszty pokrywa pracownik 250Euro – 275Euro/miesiąc
– Własne mieszkania dla pracowników są w trakcie załatwienia
– Wsparcie w załatwieniu formalności meldunkowych, podatkowych , ubezpieczenia oraz zasiłku rodzinnego

ingolstadt@schanzer-zeitarbeit.de

ID ogłoszenia: 32751f27b81d5619