€ 7,50 euro/h

Pracownik produkcji do pracy w Niemczech od zaraz – branża spożywcza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 17 grudnia 2012 03:04

Praca w Niemczech od zaraz przy produkcji spożywczej w branży mięsnej przy pakowaniu, sortowaniu oraz układaniu produktów na linii produkcyjnej. Znajomość języka nie jest konieczna, lecz mile widziana.

Aktualnie dla Naszego klienta w Niemczech, poszukujemy odpowiedzialnych pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji – pakowacz

Praca od zaraz od następnego poniedziałku 17.12.12

Obowiązki:
– Pakowanie,
– Sortowanie,
– Układanie produktów

Oferujemy:
– Umowę na niemieckich zasadach
– Zakwaterowanie na terenie Niemiec – koszt 130 € miesięcznie
– Pracę w stabilnej i renomowanej firmie
– Transport lokalny
– Atrakcyjne wynagrodzenie – 7, 50 Euro brutto
– Rozpoczęcie pracy 17.12.2012

Wymagania:
– Umiejętność pracy w zespole
– Sprawność fizyczna, sprawność manualna
– Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej
– Mile widziana znajomość j.niemieckiego
– Gotowość do podjęcia pracy w Niemczech

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przysłanie w formie elektronicznej CV w języku polskim na adres:
info@concilio-personalne.eu lub kontakt pod numerem: 00491702255090

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Concilio Personalservice jest Agencją Pracy Tymczasowej.

ID ogłoszenia: 74050ce87f6230a0

5 komentarzy na “Pracownik produkcji do pracy w Niemczech od zaraz – branża spożywcza”

  1. witam jesteśmy gotowi do pracy mamy doświadczenie pracowaliśmy w zakładach mięsnych w niemczech ta praca nie jest nam obca nasz tel 697252788 dodam że również pracowałam na maszynie do pakowania zgżewarce

  2. witam jesteśmy gotowi do pracy mamy doświadczenie pracowaliśmy w zakładach mięsnych w niemczech ta praca nie jest nam obca nasz tel 697252788 dodam że również pracowałam na maszynie do pakowania zgrzewarce

  3. JANUSZ I WIOLETA na 2 stycznia 2013 @ 14:18

    WITAM.ZAINTENIERESOWALA NAS PANSTWA OFERTA.MAMY OBYDWOJE DOSWIADCZENIE PRZY PRODUKCJI.TERAZ ZJECHALISMY NA SWIETA Z HOLANDII.JA BYLEM TAM POL ROKU ,A MOJA DZIEWCZYNA WIOLA 2,5 MIESIACA.JESTESMY GOTOWI DO WYJAZDU W KAZDEJ CHWILI.MAM 27 LAT,A MOJA DZIEWCZYNA 24.JA NIE ZNAM JEZYKA,ALE MOJA DZIEWCZYNA UKONCZYLA KURS JEZYKA ANGIELSKIEGO-WIEC TROCHE ZNA,ALE RADZILEM SOBIE PRZEZ POL ROKU W HOLANDII BEZ ZNAJOMOSCI ANI ANGIELSKIEO,ANI NIEMIECKIEGO,ANI HOLENDERSKIEGO.MYSLE,IZ NASZA SZCZEROSC SPELNI PANSTWA OCZEKIWANIA-MAMY DOSWIADCZENIE W TEJ BRANZY I JEDNA OSOBA ZNA JEZYK ANGIELSKI.CZEKAMY NA WIADOMOSC.OTO NASZ NUMER TELEFONU:507979204 POZDRAWIAMY SERDECZNIE.MAMY PEWNOSC,ZE SPELNIMY PANSTWA WYMAGANIA.JESTESMY UCZCIWI,SOL IDNI,PUNKTUALNI I DYSPOZYCYJNI.MOZEMY PODJAC PRACE OD ZARAZ 🙂

  4. Lukasz26031984 na 23 stycznia 2013 @ 12:41

    Witam zgłaszam kandydaturę na stanowisku pracownik produkcyjny pracowałem już na podobnym stanowisku w Niemczech jestem osoba komunikatywną pracowitą i uczciwą podejmę od zaraz pracę oto mój numer +48726675795 Serdecznie Pozdrawiam

  5. Witam. Zainteresowała mnie państwa oferta pracy. Pracowałem w branży spożywczej w firmie Niemieckiej przy pakowaniu i załadunku towarów. Nie jest mi obca praca w zespole, jestem osobą uczciwą, komunikatywną i prace mogę podjąć od zaraz oto mój numer telefonu 536090408. Pozdrawiam