€ 8,51/h brutto

Pracownik Magazynu – oferty pracy w Niemczech Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 19 lipca 2013 01:49

Firma logistyczna z Bawarii poszukuje fizycznego pracownika magazynu do pracy w Niemczech przy pakowaniu, przygotowywaniu towaru do wysyłki. Ogłoszenie wyłącznie dla osób z dobrą znajomością niemieckiego.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy
Zarobki: 8,51 euro za godzinę brutto

Zadania:
– praca fizyczna na magazynie w charakterze pakowacza przy przygotowaniu towaru do wysyłki, układaniu na paletach, foliowaniu, zabezpieczaniu do transportu etc.

Wymagania:
– konieczna znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
– mile widziane osoby z własnym samochodem
– gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
– atrakcyjne zarobki
– brak opłat za pośrednictwo
– zapewnione i opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie

Warunki pracy:
praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, na dwie zmiany dzienne 5:00-13:30 i 13:30-22:00 (8h płatnych + 0.5h przerwy). Zmiana nocna od 22 do 6::00 płatna ekstra +2 euro za każdą godzinę. Możliwa również praca w soboty – dodatkowe premie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające wymagania szczególnie te dotyczące znajomości języka prosimy o kontakt drogą elektroniczną: Praca@pracomania.pl

posiadamy certyfikat agencji zatrudnienia nr 3051

ID ogłoszenia: 4951e8808f8fc4c