€ akordowe

Pracownik magazynowy na produkcji Niemcy praca od zaraz Lotte

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lotte
  • Opublikowany: 26 września 2013 00:00

Magazyn z Lotte pilnie poszukuje pracowników fizycznych na produkcję. Możliwość pracy w Niemczech na magazynie od zaraz przy sortowaniu butelek na linii produkcyjnej.

EuropaJOB- agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455

Stanowisko: Pracownik magazynowy z niemieckim

Miejsce: Lotte, Niemcy

Praca OD ZARAZ

Obowiązki:
– sortowanie butelek w magazynie
– usuwanie etykiet z butelek
– praca na akord

Wymagania:
– sprawność manualna
– doświadczenie w pracy przy sortowaniu butelek
– wymagana komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
– solidność, pracowitość, odpowiedzialność
– gotowość do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
– legalną i stałą pracę
– zatrudnienie przez firmę Polską
– ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec
– zagwarantowane zakwaterowanie (płatne przez pracownika)

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: info@europajob.pl z dopiskiem “sortowanie butelek_LOTTE” w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 58052404fcc0525f

1 odpowiedź na “Pracownik magazynowy na produkcji Niemcy praca od zaraz Lotte”

  1. Ludzi w chuja robią
    na poczatku mówią że 8 euro na godzine ale tak tylko przez pare dni,poźniej przechodzisz na akord możliwy do zrobienia ale w zapierniczu że masakra
    Pozdrawiam