€ do uzgodnienia

Pracownik fizyczny w tartaku Niemcy praca od zaraz w Ingolstadt (Bawaria)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt, Bawaria
  • Opublikowany: 1 września 2013 23:55

Aktualnie tartak z Ingolstadt (Bawaria) prowadzi rekrutację dla pracowników fizycznych. Praca w Niemczech od zaraz przy rozładunku i załadunku oraz obróbce drewna.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w tartaku

Zadania:
Do zadań będzie należało wykonywanie prac fizycznych w tartaku, obsługa specjalnych maszyn do obróbki drewna oraz pomoc przy rozładunkach i załadunkach drewna.

Wymagania:

  • Gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra znajomość języka niemieckiego- umożliwiająca swobodną komunikację
  • doświadczenie w pracy z maszynami do obróbki drewna
  • w pierwszej kolejności będą rozpatrywane zgłoszenia osób posiadających własny samochód

Oferta:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę na okres 6 mcy z możliwością przedłużenia
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie i odprowadza składki
  • istnieje opcja pracowania w nadgodzinach
  • zakwaterowanie

Aplikacja:
Kontakt pod numerem telefonu:12 66 641 00
lub mailowo, CV w języku niemieckim ze zdjęciem prosimy przesłać na adres:
rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Tartak/Niemcy.

źródło: http://www.zeitmann.pl/pl/dla-pracownikow/oferty-pracy/157-pracownik-fizyczny-w-tartaku

ID ogłoszenia: 79252239da211a72