€ do uzgodnienia

Pracownik budowlany Niemcy praca na budowie bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 15 października 2014 23:42

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla budowlańców przy malowaniu, tapetowaniu i dociepleniach. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce pracy: Stuttgart

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pracę przy wykończeniach – malowanie, tapetowanie ścian.
  • Zadaniem do wykonania będzie również montaż izolacji termicznych.
  • Inne zadania które zostaną zlecone przez kierownika budowy i wchodzą w kompetencje zatrudnionego.

Oczekiwania:

  • konieczne jest doświadczenie przy malowaniu, tapetowaniu i montowaniu dociepleń.
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna jednak będzie dodatkowym atutem.
  • obycie w pracy na budowie
  • dobre zorganizowanie i rozplanowanie czasu pracy
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • umowa niemiecka
  • zarobki zgodne z niemieckimi normami
  • zapewniony bezpłatne miejsce zakwaterowania
  • pracodawca zapewnia służbowy samochód
  • wsparcie w kwestiach formalnych oraz przy załatwianiu spraw urzędowych w przyznaniu świadczeń – np Kindergeld

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej.

  • adres kontaktowy: ks@mb-service.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230d6k/

ID ogłoszenia: 883543e46bd06aec

5 komentarzy na “Pracownik budowlany Niemcy praca na budowie bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Jestem bardzo zainteresowany,własne auto- pozdrawiam.

  2. Witam.
    Jestem zainteresowany oferowaną pracą.
    Posiadam wieloletnie doświadczenie jako pracownik budowlany i wykończeniowiec również w Niemczech( Hamburg , Hannover).
    Samochód typu Bus + prawo jazdy B
    Pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany jakąkolwiek pracą.Ostatnio pracowałem przez 3lata w Ludwigsburgu jako izolator zajmowałem się armaflexem watą i blachą.to mój numer 004815163240005 bardzo prosze o kontakt!!!

  4. Witam jestem zainteresowany tą ofertą przepracowałem 6 lat w budowlance ocieplenia,malowanie,szpachlowanie i tak dalej proszę o kontakt – 791760849.

  5. Witam,jestem zainteresowany tą ofertą pracy,przepracowałem 20lat jako pracownik budowlany,mam doświadczenie w różnych dziedzinach pracy budowlanej itp płyty gipsowo kartonowych,hydraulika i CO prosze o kontakt pozdrawiam, Kontakt 537250381