€ akord

Praca w Niemczech zbiory owoców śliwek, jabłek sezonowa od sierpnia 2013

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 31 lipca 2013 01:12

Od sierpnia sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach owoców śliwek i jabłek w sadzie na terenie Essen. Oferta bez znajomości języka adresowana dla osób, które nie boją się ciężkiej pracy fizycznej.

Stanowisko: zbieracz owoców twardych
Miejsce pracy: Essen (okolice)
Zarobki: wynagrodzenie za akord (ok 0,50 euro za kilogram jabłek, 0,70 euro za śliwki)

Zadania:
– praca w sadzie polegająca na zbieraniu owoców głównie jabłek, ale w niewielkiej części także śliwek
– dla niektórych osób możliwość pracy w sortowni owoców (lepsze zarobki)

Wymagania:
– motywacja do pracy w Niemczech
– dyspozycyjność w okresie od ok 15 sierpnia do końca października
– mile widziane osoby dysponujące własnym autem
– znajomość języka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
– umowę o pracę czasową z niemieckim pracodawcą
– możliwość wyjazdu dla par oraz grup osób

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury do dnia 04.08 na stronie za pomocą formularza kontaktowego zlokalizowanego po prawej stronie tuż nad mapką – zakładka „kontakt”.

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 41051f85e5e2757a

15 komentarzy na “Praca w Niemczech zbiory owoców śliwek, jabłek sezonowa od sierpnia 2013”

  1. tomekolsen na 31 lipca 2013 @ 06:29

    witam, jestem zainteresowany wasza oferta gotowy do wyjazdu od zaraz 725 513 316

  2. AnetaWoj na 31 lipca 2013 @ 15:13

    Witam , jestem studentką , mam 21 lat , znam język niemiecki na poziomie komunikatywnym, mam doświadczenie w zbiorach . Pracę mogę podjąć od zaraz . Mój numer :533239115

  3. Jesteśmy parą która chce wyjechać jak najszybciej.Mamy własny transport,doświadczenie w różnych pracach za granicą.Basia i Wojtek.Prosimy o kontakt

  4. Zbigniew62 na 2 sierpnia 2013 @ 11:44

    Jestem wraz z żoną zaineresowani tą ofertą

  5. Zbigniew62 na 2 sierpnia 2013 @ 18:45

    Witam,jestem wraz z żoną zainteresowany waszą ofertą.
    Pracowaliśmy kilka sezonów w sadach pod Hamburgiem,przy zbiorach śliwek,jabłek i gruszek.Język niemiecki na poziomie komunikatywnym potrzebnym w tej pracy.
    Posiadamy własne auto.Jesteśmy gotowi do wyjazdu,
    pozdrawiamy i czekamy na odpowiedź. piotrek8113@wp.pl

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz, 511009788

  7. PatrycjaDawid na 5 sierpnia 2013 @ 14:34

    Witamy,jesteśmy zainteresowani państwa ofertą i gotowi do wyjazdu-530095559

  8. lukasburza na 5 sierpnia 2013 @ 17:38

    Witam, mam 19 lat, jestem studentem. mam prawo jazdy kat. B. Jestem gotowy do wyjazdu w każdej chwili. Mój numer tel. 880126065

  9. witam serdecznie ,
    ja -18lat wraz z kolegą – 19lat bylibyśmy zainteresowani pracą przy zbiorach moglibyśmy pracować do końca sezonu.
    Posiadam prawo jazdy kat B”.

  10. Witam serdecznie, mam 57 lat. Jestem osobą pracowitą, zdyscyplinowaną i energiczna. Posiadam duże doświadczenie przy zbiorach. Nie przerażają mnie żadne warunki pogodowe. Lubię tego typu prace.

    Proszę o kontakt: 663-566-294

  11. marcin6785 na 9 sierpnia 2013 @ 19:13

    witam czy ogloszenie jest aktualne ? jestesmy gotowi wyjechac od zaraz jest nas dwóch pracowalismy w niemczech na bawari 508 604 665

  12. Witam wraz z bratem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 667428784

  13. Wita. Jestem zainteresowny ta oferta pracy. Nr. Kontaktowy : 724668194