€ 6,70 brutto

Praca w Niemczech zbiory malin od zaraz – nie wymagany język Chemnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Chemnitz
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 01:27

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech w Chemnitz przy zbiorach malin na plantacji. Nie wymagany język – zatrudnienie tymczasowe na ok. 25 dni (w tym soboty).

Stanowisko: zbieracz owoców

Miejsce pracy: Chemnitz

Zarobki: 6,70 euro brutto za godzinę

Zadania:
– zbieranie ręczne owoców malin z krzaków na plantacji
– wstępne segregowanie owoców
– pakowanie do pojemników

Wymagania:
– gotowość do pojęcia pracy praktycznie od zaraz
– dyspozycyjność na około 25 dni do połowy września
– sprawność, szybkość, wytrzymałość
– mile widziane osoby z doświadczenie, ale nie jest to koniecznie niezbędne

Oferujemy:
– zakwaterowanie w domkach letniskowych (koszt 5 euro od osoby za dobę)
– należność wypłacana na koniec każdego tygodnia
– organizujemy bezpłatny transport autokarowy z Łodzi oraz Wrocławia (16.08)
– na miejscu zapewnione opieka polskiego brygadzisty

Osoby spełniające wymagania i akceptujące przedstawione warunki prosimy o kontakt drogą mailową lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne, nie pobieramy żadnych prowizji od pracowników.

email: teilzeit@null.net

Teilzeit Hamburg GMBH – Zeitarbeitsunternehmen
Nordkanalstraße 24, 20457 Hamburg

ID ogłoszenia: 71653e8108b40802

15 komentarzy na “Praca w Niemczech zbiory malin od zaraz – nie wymagany język Chemnitz”

  1. 4 0s0bychetne do podjecia pracy do zbioru malin na 25dni,osoby młode i chetne do podjecia pracy fizycznej od zaraz

  2. jestem zainteresowana pracą przy zbiorze malin,pracowałam już w Polsce w takim charakterze,proszę o kontakt 513674282 lub na meila

  3. Danuta Ternes na 13 sierpnia 2014 @ 12:03

    Hallo,
    jesteśmy bardzo zainteresowane (ja i moja synowa) pracą przy zbiorze malin w Chemnitz. Prosimy o kontakt mailowy.

  4. beata kwiatkowska na 13 sierpnia 2014 @ 13:06

    jestem zainteresowana praca przy zbiorach pracowalam kiedys przy zbiorach prosze o kontakt 721506910 lub meilem pozdrawiam

  5. Witam,
    3 osoby chętne do zbioru, w wieku od 22-24 lat, sprawne fizycznie, z doświadczeniem w zbiorze owoców. Proszę o kontakt pod numerem 518082102

  6. Sonia Miśka na 13 sierpnia 2014 @ 17:22

    2 osoby zręczne i sprawne są zainteresowane praca przy zbiorze malin. Proszę o szybki kontakt.

  7. Dagmara Żurawska na 14 sierpnia 2014 @ 02:50

    Dzień dobry, nazywam się Dagmara wraz z kolegą mamy po 19 lat. Poszukujemy pracy przy zbiorze, jesteśmy osobami młodymi, energicznymi. Nie mamy doświadczenia , ale bardzo szybko się uczymy. ( Do października jesteśmy dyspozycyjni)
    570-692-396

  8. Jestem zainteresowana praca. Nr tel. 605604443. Pozdrawiam

  9. jestem zainteresowany ogłoszeniem, praca od zaraz, proszę o kontakt 530814583

  10. jestem zainteresowana pracą przy zbiorze malin, pracowałam ale przy zbiorach truskawek w PL.Jestem gotowa na wyjazd.

  11. Bronisława na 17 sierpnia 2014 @ 18:16

    Dwie kobiety chętne do pracy przy zbiorze malin. jedna już pracowała przy zbiorze borówki amerykańskiej w Holandii . proszę o kontakt pod numerem 0048 182853570

  12. Jestem chetny na wyjazd.Doswiadczenie posiadam przy zbiorach malin w Holandii.

  13. Jesteśmy bardzo zainteresowane wasza ofertą pracy przy zbiorach malin .Mamy doświadczenie gdyż pracowałyśmy już na zbiorach.. Chętne są dwie osoby kobiety matka z córką. proszę o kontakt 530873500.

  14. jestem zainteresowana pracą, mam 24 lata, mój nr telefonu 663881992.

  15. Para z doświadczeniem przy zbiorach owoców. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Wiek: 20 lat. Proszę o kontakt: 721078853