€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech w szklarni przy uprawie warzyw Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 29 września 2013 23:13

Poszukiwani pracownicy do szklarni w Berlinie. Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez doświadczenie w rolnictwie przy zbiorach i uprawie warzyw szklarniowych

Stanowisko: Pracownik w szklarni przy uprawie warzyw

Miasto: Berlin

Pensja: do ustalenia

Zadania:

  • Praca w Szklarni w Berlinie polegająca na uprawie warzyw. Do obowiązków pracownika będzie należała pielęgnacja oraz zbieranie warzyw a także wykonywanie prac zleconych przez pracodawcę

Wymagania:

  • język niemiecki znajomość na poziomie komunikatywnym
  • Możliwość podjęcia pracy sezonowej na 3 miesiące

Dodatkowo jednak nie będzie to przesądzało o wynikach rekrutacji:

  • doświadczenie w pracy przy zbiorach warzyw lub w szklarni
  • posiadanie statusu osoby uczącej się

Oferta:

  • Pracodawca pomaga przy zorganizowaniu spraw z wyjazdem do pracy, tak jak: ubezpieczenia, przejazdu, zamieszkania

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
agnieszka@ewfpraca.eu
z dopiskiem:NIEM/PDZ/2013.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-szklarni-2044773.html

ID ogłoszenia: 42352454c5de920a

7 komentarzy na “Praca w Niemczech w szklarni przy uprawie warzyw Berlin”

  1. Wiitam razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca od zaraz. Prosimy o kontakt na adres kasiulek2009@hotmail.com

    • Witam panstwa zainteresowala mnie oferta pracy u panstwa mam duze doswiadczenie w tej w pracy jak by byli panstwo zainteresowani mojam osobam to prosze o kontakt na adres kasberg@wp.pl

  2. Witam razem z kolegą jesteśmy zainteresowani ,mamy doświadczenie

  3. Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt na numer 787916631 Lepiej jest się porozumieć poprzez telefon kontaktowy

  4. Witam jestem gotowa do podjecia pracy od zaraz ,jestem osobą zorganizowaną obrotną z dużym doświadczeniem pracy fizycznej tel 513009115 . Proszę o kontakt i pozdrawiam

  5. Proszę o kontakt e-mail….

  6. Chetnie podejme prace od zaraz mam 28 lat i pracowałem już w szklarniach mój tel 605258875