€ od 1100 euro netto

Praca w Niemczech w hotelu konserwator – złota rączka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kaiserslautern
  • Opublikowany: 15 listopada 2013 23:38

Hotel z siedzibą w Kaiserslautern pilnie poszukuje pracownika- fachowca. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz dla mężczyzn na stanowisku konserwator- złota rączka. Wymagane doświadczenie.

Stanowisko: Konserwator/ złota rączka

Miejsce: Kaiserslautern

Zarobki: od 1100 euro netto

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za wykonywanie prac konserwtorskich polegających między innymi na drobnych naprawach, wymianie żarówek, podłączania oświetlenia.
  • Obowiązkiem będzie wykonywanie drobnych prac budowlanych np przy układaniu płytek
  • Inne prace pomocnicze zlecone przez pracodawcę

Wymagania:

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku niemieckim
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • fachowość, profesjonalizm
  • kultura osobista, pozytywne podejście do pracy

Oferta:

  • praca w systemie 5 dni w tygodniu-8h dziennie
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Niemieckiego pracodawcy
  • płacę w wysokości od 1100 euro netto
  • pełne wyżywienie
  • zapewnione świadczenia socjalne
  • pracodawca zapewnia pomoc przy organizacji wyjazdu
  • pomoc polskiego konsultanta na okres wyjazdu

Aplikacja
Prosimy o przesłanie wiadomości w tytule wpisując numer referencyjny: nr.ref. N/1311/KZŁ
W wiadomości prosimy załączyć CV, aktualne zdjęcie oraz informację na temat dyspozycyjności.
Do wiadomości prosimy dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@praca-pws.pl,
kontakt: 17 787 60 81

Aplikacje inne niż wymagana powyżej nie będą brane pod uwagę. Prosimy się dostosować.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20kggk/

ID ogłoszenia: 1235284b9565a40a