€ 12,50 / std

Praca w Niemczech Spawacz MAG, 135 w Lipsku, Kassel, Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leipzig
  • Opublikowany: 25 maja 2014 19:20

Poszukiwany wykwalifikowany spawacz do pracy w Niemczech przy spawaniu metodą MAG oraz 135. Oferta zatrudnienia w miastach Lipsk. Kassel oraz Fulda. Wymagane doświadczenie oraz język niemiecki.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka firma istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

SPAWACZ MAG

Miejsce pracy:Leipzig, Kassel

Nr referencyjny: B/03/SMAG

Obowiązki:
– Stosowanie technologii spawania 135
– Spawanie konstrukcji metalowych, stalowych, metodą MAG
– Przygotowanie materiału do spawania
– Spawanie rur i blach ze stali nierdzewnej, metalu
– Praca w zakładach przemysłowych

Wymagania:
– Doświadczenie w zawodzie, ważne uprawnienia spawalnicze MAG
– Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– Stosowanie technologii spawania metodą MAG 135, 136,
– Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
– Zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop
– Indywidualną pomoc przez polskojęzyczną osobę z ramienia firmy
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Dodatek świąteczny z okazji Świąt Bożego Narodzenia
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny)

www.walterfachkraft.pl

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z kopią aktualnych uprawnień MAG na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081.

ID ogłoszenia: 950537927f31f727