€ 11 eur/h

Praca w Niemczech Ślusarz monter z umiejętnością spawania

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2013 12:59

Aktualnie dla niemieckiego pracodawcy prowadzimy nabór na stanowisko ślusarz monter z umiejętnością spawania. Aktualna oferta pracy w Niemczech dla osób z doświadczeniem i ze znajomością języka.

Stanowisko: Ślusarz monter z umiejętnością spawania

Opis stanowiska:

  •  Praca w zakresie: budowa i montaż balustrad, poręczy i schodów metalowych
  • obróbka metalu
  • czytanie rysunku technicznego

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, mile widziane w kierunku ślusarz spawacz
  • doświadczenie minimum 12 miesięcy przy spawaniu MIG/ MAG i WIG
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dokładności, precyzji, dobrego wzroku
  • gotowości do pracy w trybie zmianowym
  • chęci do pracy
  • znajomość rysunku technicznego wraz z oznaczeniami spawacze
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność i posiadanie certyfikatów spawalniczych
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie pozwalającym na komunikację

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową Niemiecką
  • pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie stawka godzinowa według układów zbiorowych
  • zagwarantowane zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.ue@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie MBS/UE/2013.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej ( 5606/1)

ID ogłoszenia: 80852149c8c33ffb