€ do ustalenia

Praca w Niemczech przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 4 października 2015 17:30

Dam sezonową pracę w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z okolic Dortmundu przy zbiorach warzyw (pietruszki, koperku, szczypiorku). Zatrudnienie na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Dortmund
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zbiera warzywa z pola, a następnie przenosi je na magazyn i tam zbiór sortuje oraz pakuje.

Wymagania:
– wytrzymałość organizmu na zmienne warunki pogodowe
– siła fizyczna
– dobre ogólne zdrowie
– wyjazd do Niemiec od zaraz
– szybkość, energiczność, zaangażowanie
– dla osób bez nałogów

Oferujemy:
– zdobycie nowego doświadczenia
– płatne zakwaterowanie na 3 miesiące
– dobre warunki mieszkaniowe
– satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV + zdjęcie na maila: arbeit@malzahn-gartenbau.de
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-sezonowa-przy-zbiorze-warzyw-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 97556113bff74f7d