€ 10,30 euro brutto/h

Praca w Niemczech przy wykończeniach dla pracowników fizycznych Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 4 maja 2015 20:51

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy wykończeniach. Oferta z Düsseldorfu na budowie dla Polaków przy remontach kontenerów po-leasingowych.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Düsseldorf

Wynagrodzenie: 10,30 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Zadania wymagające dużej sprawności fizycznej. Pracownik będzie zobowiązany do wykonywania prac remontowo wykończeniowych związanych z naprawą kontenerów.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • koniecznym obowiązkiem jest doświadczenie oraz praktyczna umiejętność wykonywania podstawowym prac wykończeniowych
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się za pomocą języka niemieckiego
  • obowiązkowość
  • elastyczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaletą będzie możliwość przyjechania do Niemiec swoim autem

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zapewniony płatny urlop do wykorzystania – 27 dni na rok
  • wsparcie na czas trwania umowy
  • zapewnione pełne ubezpieczenie
  • wsparcie przy szukaniu lokum
  • praca w wymiarze ok. 45-50 godzin w miesiącu
  • możliwość nawiązania stałej współpracy

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 5405547d229bc9b5

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech przy wykończeniach dla pracowników fizycznych Düsseldorf”

  1. darek1973 na 9 maja 2015 @ 18:17

    Witam, Jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam dość duże doświadczenie (12 lat),specjalizuje się w :glazura i terakota, karton-gips malowanie szpachlowanie oraz kompleksowe wykańczanie wnętrz. Proszę o kontakt pod numerem 723515660 bądź na adres mailowy : dzimi1973@gmail.com