€ 9,31 euro brutto/h

Praca w Niemczech przy sprzątaniu na budowie bez znajomości języka Neuss

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuss
  • Opublikowany: 2 października 2014 11:03

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy sprzątaniu na budowach. Zatrudnienie w Neuss od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik porządkowy na budowie

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Neuss, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,31 euro brutto/h

Liczba wakatów: 30

Obowiązki:

  • Pracownicy będą odpowiedzialni za sprzątnie nowo wybudowanego obiektu.
  • Jest to praca fizyczna.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • dynamiczne tempo pracy
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • przyjazd własnym autem (w przypadku par i grup wystarczy jeden samochód)
  • kandydaci muszą posiadać odzież roboczą oraz obuwie – z metalowymi noskami

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zatrudnienie do końca roku
  • zorganizowane zamieszkanie w dwuosobowych pokojach, koszt to 150 euro miesięcznie/os

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV prosimy przesłać na adres:

  • info@all-pl.de

Zgłoszenia par lub grup prosimy wysłać w jednej wiadomości.

źródło: http://www.praca4u.net/szukamy-30-osob-do-prac-porzadkowych-na-budowach-w-neuss-nie-id245508.html

ID ogłoszenia: 183542d2af0884ee

8 komentarzy na “Praca w Niemczech przy sprzątaniu na budowie bez znajomości języka Neuss”

  1. WITAM BARDZO SERDECZNIE PROSZĘ O REKRUTACJE MOJEJ OSOBY.
    HENRYK DZIWISZ
    TEL.664-377-838

  2. witam mam na imię adam traczyk i proszę o rekrutację mojej osoby proszę o kontakt
    TEL:795216755

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt pod numerem telefonu 730326753

  4. proszę o kontakt tel;539785050

  5. Witam jestem zainteresowana ofertą, proszę o kontakt
    tel : 881626682

  6. witam jestem zainteresowana oferta pracy prosze o kontakt na emaila gdyz obecnioe przebywam w angli pozdrawiam

  7. witam jestem zainteresowany -zdecydowany podjac od zaraz prace przy sprzataniu obiektow budowlanych w niemczech znam j. niemiecki dosc komunikatywnie czesto przebywam w berlinie prosze o odpowiedz moj nr tel 0048570354777 lub 004915214005219 pozdrawiam

  8. Zapytanie o pracę na 13 stycznia 2015 @ 16:29

    witam jestem zainteresowany ta praca w niemczech pracowalem na rozbiorze prosze o odpowiedz.moj.nr.tel.669441314