€ 9 euro brutto na godzinę plus dodatki

Fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu Monachium bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 1 września 2013 23:55

Firma z siedzibą w Monachium poszukuje osób do sprzątania w biurowcach. Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech bez doświadczenia ale ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Monachium

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę plus dodatki

Zadania: Do osób zatrudnionych będzie należało sprzątanie biurowców, czyli np. wszelkich pomieszczeń, toalet, szatni, holi, poczekalni. Praca odbywa się w systemie zmianowym

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • możliwość podjęcia pracy na stałe w Niemczech
  • język niemiecki umożliwiający rozmowę
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • punktualność oraz staranność

Oferujemy:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie u Niemieckiego pracodawcy
  • zapewnione zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • pracodawca odprowadza składki
  • możliwość pracy w nadprogramowych godzinach

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny:
12 661 64 00
lub o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim
na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Sprzątaczka/Niemcy

źródło:

ID ogłoszenia: 8415223552bd08bc