€ do ustalenia

Praca w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań prywatnych od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 25 marca 2015 23:56

Pilnie poszukujemy pracowników fizycznych do sprzątania mieszkań i domów prywatnych na terenie Berlina. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Zarobki: stawka do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Poszukiwane osoby będą przydzielone do pracy w domach i mieszkaniach klientów przy świadczeniu kompleksowych usług sprzątania.
  • Zadania wykonywane będą zgodnie z narzuconymi standardami.
  • Osoba zatrudniona będzie zmywała podłogi, sprzątania kuchnie i łazienki, zmieniała pościel, robiła pranie.
  • Prace z użyciem środków do mycia i odpowiednich ścierek, mopa a także urządzeń takich jak: odkurzacz.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie Gewerbeschein
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest w stopniu komunikatywnym
  • pracodawca wymaga posiadania doświadczenia w pracy przy sprzątaniu
  • obowiązkowość, pracowitość
  • miła aparycja
  • wysoka kultura osobista
  • możliwość pilnego podjęcia pracy

Oferujemy:

  • wysokie stawki za godzinę
  • pensje wypłacane są raz na tydzień
  • możliwość samodzielnego ułożenia sobie grafiku
  • zapewnione jest ubezpieczenie na czas trwania umowy

Uwaga! Pracodawca nie zapewnia zamieszkania.

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać poprzez stronę:

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m9ci/

ID ogłoszenia: 475551334196bf9b