€ 8,19/h

Praca w Niemczech przy sprzątaniu bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 15 września 2013 23:38

Firma sprzątająca z Hamburga zatrudni od zaraz do pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań bez znajomości języka niemieckiego. Oferta dla polaków – głównie kobiet, ale mężczyźni również mogą aplikować.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Hamburg oraz okolice miasta
Zarobki: 8,19/h brutto

Obowiązki:
– praca przy sprzątaniu mieszkań prywatnych klientów na terenie miasta oraz w jego okolicach
– sporadycznie zdarzają się zlecenia sprzątania biur lub magazynów
– pracownik musi być mobilny, żeby dojechać do klienta

Wymagania:
– doświadczenie przy sprzątaniu (mile widziane udokumentowanie)
– mile widziane osoby z Gewerbą
– koniecznie osoby z własnym autem (koszt paliwa jest pokrywany przez pracodawcę)
– komunikatywność, pozytywne nastawienie
– osoby znające chociaż podstawy niemieckiego będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności, chociaż znajomość języka nie jest bezwzględnie wymagana

Oferujemy:
– stałe zlecenia przy sprzątaniu mieszkań lub pracę na umowę czasową
– pomoc w znalezieniu taniego kwaterunku na terenie Hamburga
– uczciwe i jasne warunki pracy
– możliwość długotrwałej współpracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z uwzględnieniem doświadczenia oraz znajomości języka.

Oferta prywatna bez pośredników.

kontakt: adam.glowala @ mailplus.pl

ID ogłoszenia: 846523641dbe86a3

9 komentarzy na “Praca w Niemczech przy sprzątaniu bez znajomości języka Hamburg”

  1. MARIUSZ-KATOWICE1979 na 16 września 2013 @ 16:01

    WIEAM WRAZ Z BRATEM MOZEMY PODJAC PRACE OD ZARAZ JA PRACOWALEM W HOTELU W ANGLII PROSZE O KONTAKT +48725005961 DZIEKUJE

  2. witam
    jestem zainteresowany z kolega i kolezanka
    prosze o kontakt 669880468
    pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowana w sprawie sprzątania Proszę o kontakt pod nr 661883772

  4. Podejmę prace od zaraz na 18 września 2013 @ 18:50

    Witam. Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą. J. niemiecki komunikatywny . W Polsce pracowałam 2 miesiące w sprzątaniu mieszkań, domów. Jestem młodą , uczciwą i gotową do pracy osobą. Jeżeli Państwa zainteresowałam to proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel : +48603253769 lub +48667804587

  5. Podejmę prace od zaraz na 19 września 2013 @ 21:26

    Witam ,mam doświadczenie gdyż pracowałam w Holandii 2 lata ,mój niemiecki jest komunikatywny, posiadam auto i szkolenie BHP zrobione w Niemczech w roku 2012.
    Jestem dyspozycyjna, odpowiedzialna ,punktualna,pełne zaangażowanie w pracy,nie paląca.
    Proszę o kontakt 784-448-221-Pozdrawiam

  6. Jestem zainteresowana pracą magdalena_kutyla@wp.pl

  7. Małżeństwo od zaraz na 29 września 2013 @ 15:45

    Jesteśmy zainteresowani wyjazdem od zaraz. emilia-gorecka@wp.pl tel: 609094311

  8. witam serdecznie . oboje z żoną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy . oboje posiadamy prawo jazdy i samochód , 8 osobowego busa . jesteśmy gotowi do wyjazdu i sumiennej pracy . proszę o kontakt 723-301-057 .

  9. witam jestem zainteresowany praca prosze o kontakt na nr 733447714