€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech przy remontach dla pomocnika budowlanego Deggendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Deggendorf
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 23:33

Firma budowlana z Deggendorf prowadzi nabór pracowników budowlanych w charakterze pomocników. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Deggendorf

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Nie jest to samodzielne stanowisko. Pomocnik będzie wspierał pracowników budowlanych we wszelkich pracach remontowych.
  • Do zadań należeć będzie tynkowanie, szlifowanie, malowanie, tapetowanie, itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na budowie
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • możliwość przyjazdu własnym autem – warunek bardzo ważny
  • od pracownika wymagamy ponadto: dokładności, przykładania się do powierzonych prac oraz samodyscypliny
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • niemieckie warunki
  • zapewnione ubezpieczenie
  • pracodawca odprowadza również składki
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zapewnione miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • zeitmann.913282@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-budowlany-niemcy-id268326.html

ID ogłoszenia: 23454ddd3b9c5ad5