€ do ustalenia

Praca w Niemczech przy pakowaniu sałatek bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 4 maja 2015 21:14

Producent sałatek paczkowanych z Hamburga zatrudni chętnych na stanowisko pakowacza. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu.

Stanowisko: Pakowacz sałatek

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w fabryce na produkcji paczkowanych sałat oraz przekąsek słonych.
  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie pakowanie sałatek z użyciem maszyny paczkującej.
  • Zadania pracownik wykonuje przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej.
  • Wsparcie w procesach magazynowych.

Oczekiwania:

  • duża efektywność
  • dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz na pół roku
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • niezbędnym warunkiem jest posiadanie zaświadczenia o niekaralności

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisku pracy
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • zatrudnienie na okres połowy roku z możliwością przejścia na stałą umowę lub powrotu do Polski
  • pomoc we wszelkich kwestiach na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie wiadomości z CV na adres:

  • Sicheres-Arbeiten@accountant.com

W tytule e-maila prosimy wpisać: „Pakowanie przekąsek, Hamburg”

Uwaga! Pracodawca nie zajmuje się organizowaniem zamieszkania. Kwestia zamieszkania znajduje się wyłączenie po stronie pracownika.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/hamburg-pakowanie-salatekprzekasek-bez-jezyka-praca-w-niemczech-na-tasmie/

ID ogłoszenia: 5995547b94f8c3f4