€ 8,19/h

Praca w Niemczech przy pakowaniu produktów spożywczych od zaraz – Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 4 czerwca 2013 23:30

Dla klienta z Norymbergi poszukujemy od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech przy pakowaniu produktów spożywczych na linii produkcyjnej w fabryce słodyczy. Ogłoszenie dla osób posiadających zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: pakowacz – pakowaczka
Miejsce pracy: Norymberga, Niemcy
Wynagrodzenie: stawka 8,19 euro za godzinę brutto

Obowiązki:
– praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na pakowaniu produktów do opakowań kartonowych
– obsługa pakowarki po przeszkoleniu
– utrzymanie czystości stanowiska pracy
– układanie towaru na paletach

Wymagania:
– komunikatywny język niemiecki
– znalezienie zakwaterowania we własnym zakresie
– doświadczenie nie jest wymagane

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV na adres m.burniewicz@lstiefvater.de

Telefon: +49 0911-2534002
WWW: lstiefvater.de/kontakt.html

Liczba miejsc jest ograniczona – skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 71551ae6096956cb