€ od 7,50 euro brutto godzina

Praca w Niemczech przy pakowaniu, komisjonowaniu od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 6 października 2013 22:28

Magazyn z Lipska pilnie poszukuje komisjonera. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dostępna od zaraz przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pakowacz/ komisjoner

Miasto: Lipsk

Płaca: od 7,50 euro brutto godzina

Termin: Od zaraz

Opis stanowiska:

  • Praca przy komisjonowaniu produktów korzystając z systemu słuchawkowego.
  • do zadań należeć będzie również zbieranie i kompletowanie zamówień.
  • Obowiązkiem będzie pakowanie oraz przepakowanie paczek

Wymagania:

  • Koniecznie: doświadczenia w podobnej pracy na magazynie
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dokładność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dodatkowym atutem będzie możliwość przyjazdu do pracy własnym autem

Oferta:

  • Praca w systemie zmianowym
  • Niemieckie zatrudnienie
  • Zarobki zaczynające się od 7,50 euro brutto plus dodatki
  • możliwość pracy w dni świąteczne- dodatkowo płatne.
  • praca na dłużej
  • zagwarantowane zakwaterowanie

Aplikacja:

ID ogłoszenia: 317524ee2b37ee64

5 komentarzy na “Praca w Niemczech przy pakowaniu, komisjonowaniu od zaraz Lipsk”

  1. Witam, jestem zainteresowany, chęć podjęcia pracy od zaraz, własne auto, tel. 501 579 692

  2. Moge podjąć pracę w każdej chwili, własne auto, doświadczenie w pracy na pakowaniu i magazynowaniu towaru 601-567-562

  3. Witam,
    Razem z mężem szukamy pracy. Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy w Państwa firmie. Jesteśmy zdyscyplinowani, pracowici i bardzo zmotywowani do pracy. Znamy język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Posiadamy prawo jazdy kat B i własny samochód. Bardzo nam zależy na podjęciu tej pracy. Prosimy o kontakt telefon 664759973 lub 56192885
    Pozdrawiam

  4. od zaraz, wraz z chłopakiem możemy podjąc pracę

  5. Wraz z dziewczyna mozemy podjac prace od zaraz konczy nam sie praca w holandi i mozemy odrazu podjechac na nowe stanowisko pracy Oto nasz nr tel +48
    661095937